Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 19. století, zlato, hmotnost 23,94 g btto, ryzost 585/000, vnější pláště gravírovány a gilošovány, štítek na monogram, vnitřní plášť metal, číselník bílý smalt, číslice římské, ručičky zlacené, stroj značený, cylindrový, průměr 3,1 cm, opatřeno RU dovozní značkou, funkční."